Ramai informat! Aboneaza-te si primesti informatii in timp real!
SUBSCRIBE
Singurul ziar electronic de sport care iti aduce stiri si informatii atat din toate sporturile practicate in Teleorman cat si din sportul national si international : Arte martiale, Atletism, Baschet, Baseball/Softball, Caiac-Canoe, Culturism, Fotbal, Fotbal-Tenis, Futsal, Handbal, Judo, Lupte, Oina, Radioamatorism, Tenis, Tir
© 2022 | TereSport.ro | Proiect realizat de Asociatia pentru Tineret ASPIRE
Ce a făcut plosca🤣🤣
Stai calm bro,se amână sărbătoarea pentru acasă,e urat sa câștige 2 echipe in aceeași zi seria,juniorii de la videle si senzorii de la Plosca
Te invit la meciul cu Lunca sa vezi
Contestație făcută de Peretu…jucătorul de la Young nu a venit sa și dea datele ….
Buzescu, a castigat la Comisia de disciplina cu Bragadiru 3- 0 dece nu sau pus punctele in clasament?Cel care a facut clasamentul. Ati uitat sa afaugati 3 puncte ptr Buxescu.
Adica 30 nu 27.
Rectificati.
Plosca juniorii care se lăudau , ce ați făcut , v a bătut Videle in 8 oameni , v au îngropat ei pe voi , foarte slăbuți , nu meritați pe locul 2 , doar gura a fost de voi
Nu sunt de la plosca,dar cand jucati cu campioana din alt judet iar plangeti pe teren…
GATA SA TERMINAT ȘMECHERIA LA JUNIORII LUI PLOSCA BĂGAȘIAȘ PU…LA ÎN RASA LOR DE ȚĂRANI LEA DAT CU TERENUL ÎN CAP DIRECT
Nu plange ma nimeni,frustratule!Fereasca Dumnezeu ce campioana ne reprezinta judelul la baraj..Vreo 3 o sa nasca pana la baraj!😂
Saele nu a fost la meci astăzi? Sa vezi cum echipa oaspete este susținută de toată tribuna, ca gazdă, e dureros! Felicitări Lunca
Pentru cei de la Peretu, la eliminarea celor doi jucatori ai lor s au dus la capitanul celor de la Young si l au rugat sa nu le dea multe ca scot echipa de pe teren, baietii au inteles si au fost fair play. In schimb gestul facut de acestia de la final lasa de dorit si aici se vad caracterele si fotbalul asta de doi lei pe care il avem in judetul asta! Nu pot sa va spun decat sa va fie rusine. Baiatul acela schimbat la pauza a plecat pentru ca trebuia sa ajunga la Craiova cu familia. Felicitari inca odata. Ati dat dovada de fair play si caracter frumos! Numai bine!
Felicitari baietilor de la csm!
Orbeasca a dat 5 goluri fara sa construiasca un atac periculos!
Ce retard
Cielo revine în forță. Numai câte 3-4 goluri dă
Peretu de râsul curcilor!! Rușine sa va fie!!
Felicitari echipei din videle pentru meciul de azi cat si la juniori si la seniori, la juniori azi s a vazut atitudinea de campioni, pentru cei de la plosca, v a invartit zecarul ala mic de la videle de n ati mai vazut mingea, vai de capul vostru voi credeati ca luati campionatul in fata lui videle la juniori, ar trebuii sa lasat ciocul mai mic si sa mai invatati fotbal, ca azi ati vazut ce inseamna fotbal chiar si in 8 oameni, nici cu arbitrii n ati fost in stare sa dati un gol, rusine
Ba prostule plosca a făcut prezenta la noi .
Cistigam sinbata campionatul județean liga 4 .
Am câștigat obietivu.
Albanez prost .
degeaba, n aveti bani nici sa treceti strada, va omoara valcea la baraj tur retur
Bossule,noi suntem sat si dam baraj,voi oraș singurul din Teleorman care inca joaca la liga satelor, RUSINE!
pentru ca suntem singura echipa de oras fara finantare, si avem echipa din bani privati, nu ca csm si turnu pe banii primariei
Sunteți de râs,hal de primar,rușine sa țină echipa la liga 4 in toate satele,in loc sa stea in liga 3 sau chiar 2 sau 1 stau aha hal.