Astra Plosca joaca returul barajului de promovare in Liga 3, maine, de la ora 17:30, pe propriul teren, la adapostul rezultatului din tur. Tot judetul este foarte entuziasmat de victoria teleormanenilor si se anunta un numar foarte mare de spectatori prezenti pe stadionul Alexandru Iatan din Comuna Plosca. Echipa teleormaneana pleaca cu prima sansa la victorie, fiind favorita la casele de pariuri, cu o cota de 1,67, in timp ce valcenii au o cota de 3,50 la victorie. In mod normal, baietii antrenati de Laurentiu Lacoviste nu au cum sa rateze promovarea daca vor etala jocul din meciul tur, cand, gazdele nu au avut nici un sut pe poarta timp de 95 de minute. Bafta Astra Plosca!!!





Unde găsim mediul să pariez?
La SuperBet , eu am bagat 20 mil ca ia bataie Plosca
Plosca va pierde deoarece toată echipa este la nunta lui Croitoru și mâine se anunță o mahmureală mare,ca la juniori o să o balbaie
Păcat că foarte mulți suporteri vor rămâne pe afara…
Opa le dă meciul lui Horezu clar Plosca nu prea cred asta doamne ajută !