Ramai informat! Aboneaza-te si primesti informatii in timp real!
SUBSCRIBE
Singurul ziar electronic de sport care iti aduce stiri si informatii atat din toate sporturile practicate in Teleorman cat si din sportul national si international : Arte martiale, Atletism, Baschet, Baseball/Softball, Caiac-Canoe, Culturism, Fotbal, Fotbal-Tenis, Futsal, Handbal, Judo, Lupte, Oina, Radioamatorism, Tenis, Tir
© 2022 | TereSport.ro | Proiect realizat de Asociatia pentru Tineret ASPIRE
Hei,Hei,Hai Plosca!
Mergem la baraj
Ciolanesti nu se mai satura de atatea victorii? Cred ca e cea mai buna echipa din serie.
plosca stati linistiti ca nu jucati niciun baraj atat a fost campioni ai judetului…conducerea nu a depus dosarul de licentiere liga 3….nu vedeti baraj la plosca …promoveaza Horezu fara joc”’…era bine sa vedem un joc de baraj…dar nu e cazul anul asta….mai ancercati….
Ne mulțumim cu ce avem deocamdată.Trăim momentul.
Sictir
V-ați cacat pe voi de emoție?! Vă chinuiți de 70 de ani și ați reușit și voi când nu mai niciun fotbal la liga a4 a !
Meciul se joacă băiat! Stai fără griji iar vorbiți din fundu grădinii ?! Calmați-vă! BARAJUL SE VA JUCA!
Vulture du-te la pui daca nu ia-ți capre
Apropo vezi că pierzi trenu.
Drum bun.
Plosca nu are licenta si are dreptate Vulturu’. Va juca Draganesti Vlasca barajul sau poate Ciolanesti
Dc nu lasa-ti oameni sa se bucure de moment? Bravo lor, au câștigat campionatul e normal sa se bucure. Nanov cu mercenari lor si celelalte campioane din trecut ce au făcut la baraj dacă au fost?
Meciul la Videle lai cedat acum iei de la ajf
O sumă mare de bani iar pe deasupra spuneți la
Susținători că naveti bani la divizia c.
Spuneți povesti de adormit copii .
Interesant ați spus că vindeți barajul.
Apropo vreți să furați bani.
Temețiva de pușcărie .
Ce e coaie asta, poezie?
Bravo Plosca felicitări pentru câștigarea campionatului județean a câștigat echipa ce-a mai buna din Teleorman la ora actuală i 👏👏🤝🤝
Felicitări echipei de fotbal Astra Plosca pentru câștigarea campionatului mult succes la meciul de baraj
Plosca cu portar de rezerva pe banca baga atacant in poarta!asa echipa mai rar😂😂😂