Program Grupa A
Etapa 1 04-07-2026
CS ASC SEACA – ACS VOINTA SAELELE 2017
CS ATHLETIC SEGARCEA VALE – AS STEAUA VOIEVODA 2025
Etapa 2 11-07-2026
AS STEAUA VOIEVODA 2025 – CS ASC SEACA
ACS VOINTA SAELELE 2017 – CS ATHLETIC SEGARCEA VALE
Etapa 3 18-07-2026
AS STEAUA VOIEVODA 2025 – ACS VOINTA SAELELE 2017
CS ATHLETIC SEGARCEA VALE – CS ASC SEACA
Program Grupa B
Etapa 1 04-07-2026
ACS ATLETIC ORBEASCA – A S INTER PURANI
AS ATLETICO SIRBENI – CSL BOTOROAGA
Etapa 2 11-07-2026
CSL BOTOROAGA – ACS ATLETIC ORBEASCA
A S INTER PURANI – AS ATLETICO SIRBENI
Etapa 3 18-07-2026
CSL BOTOROAGA – A S INTER PURANI
AS ATLETICO SIRBENI – ACS ATLETIC ORBEASCA
Program Grupa C
Etapa 1 04-07-2026
ACS TINERETUL SUHAIA – AS RAPID URLUIU
ACS AVANTUL BRAGADIRU – AS UNIREA STOROBANEASA 2025
Etapa 2 11-07-2026
AS UNIREA STOROBANEASA 2025 – ACS TINERETUL SUHAIA
AS RAPID URLUIU – ACS AVANTUL BRAGADIRU
Etapa 3 18-07-2026
AS UNIREA STOROBANEASA 2025 – AS RAPID URLUIU
ACS AVANTUL BRAGADIRU – ACS TINERETUL SUHAIA
Program Grupa D
Etapa 1 04-07-2026
CS METALUL PERETU – A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020
CS RAPID BUZESCU – A.S. RECOLTA SFINTESTI
Etapa 2 11-07-2026
A.S. RECOLTA SFINTESTI – CS METALUL PERETU
A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020 – CS RAPID BUZESCU
Etapa 3 18-07-2026
A.S. RECOLTA SFINTESTI – A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020
CS RAPID BUZESCU – CS METALUL PERETU





Cea mai slaba editie :))) numai echipe de liga 5 si 6
Pai daca penalii de la ajf au permis celor de la liga 6 sa se înscrie cand a venit Săceni au zis ca nu mai sunt locuri, rușine plecați cu toții ca ați distrus fotbalul
Si drăgănești vlașca ? S au evaporat ? 🤣🤣🤣 pe salbaticii de la Lunca dc nu a vrut ” domnu ” prodan sa i inscrie???
Alooo asta cu Săceni la cupa Teleorman are dreptul să participe ori ce echipa din Teleorman asta ideie. Sa postat data de incepere în cupa tot că ideie. Dar trebuia sa vina AJF cu flori și tort și să invite personal marea echipa Săceni nu vedeți că sunteți penibili sau înscris primi care au venit sau trebuia să vă aștepte pe voi și să se roage de voi sa vă înscrieți . Ați avut destul timp de când sa anunțat de cupa că nu cred că sau înscris toate cele 16 echipe într-o zi . Mai terminativa cu figurile astea de mare echipa toată lumea știe cum ați terminat pe primul loc nu voi ați promovat bani lu Florentin dați la arbitrii. Hai că deja v-am băgat prea mult în seama
Ba taci dreacu, tu va este frica de saceni?
Cum sa le fie frică dacă nu au avut 150 lei să se înscrie?
Campania de treierat a coincis cu Cupa lasati- ne sa ne pregătim de liga IV haterilor.
Ce echipa este in poza ?
Rapid Urluiu